Základná starostlivosť / Medová starostlivosť

MEDOVÉ OKYSLIČUJÚCE OŠETRENIE

Med má vynikajúce upokojujúce a liečivé účinky. Okrem vnútorných pozitívnych vplyvov je med známy aj ako dokonale zjemňujúci produkt pre pleť a pery. Práve vďaka antioxidantom, ktoré obsahuje, pôsobí proti voľným radikálom a dokonale vyčistí pleť. Navyše bolo dokázané, že agátový med urýchľuje regeneráciu pleti, má na ňu blahodárny vplyv a zároveň ju vyživuje, hydratuje a stimuluje.

Bolo dokázané, že agátový med urýchľuje regeneráciu pleti, má na ňu blahodárny vplyv a zároveň ju vyživuje, hydratuje a stimuluje.
Medová starostlivosť Medová starostlivosť

Vaša Bernard Cassière terapeutka vás nechá ochutnať prírodný jedlý med.....

Medová starostlivosťDrobné čiastočky cukru sa budú rozpúšťať pod prstami terapeutky pri aplikácii medovo-cukrového pílingu.

Profesionálne salónne ošetrenie
Znovuobjavte medové okysličujúce ošetrenie vo vašom kozmetickom salóne
Užívajte si čistý pocit zdravia a duševnej pohody: Sladký med & cukrový píling, penová maska s čistým medom, to všetko prispieva k dokonalej kráse a zdraviu vašej pleti.
Pozoruhodné výsledky*
    - 100 % testujúcich je spokojných s rozžiarenou a sviežou pleťou po ošetrení
    - 100 % testujúcich potvrdzuje, že ich pleť je po ošetrení výrazne jednotná a rozžiarená
    - 100 % testujúcich vyjadruje úplnú spokojnosť s medovým okysličujúcim ošetrením

    *Testy spokojnosti dvadsiatich testujúcich po jednom medovo - okysličujúcom ošetrení.
Domáca starostlivosť


Medová starostlivosť

Fluide miel à la géele royale
Fluid z materskej kašičky

Veľmi cenený pre svoje mnohé účinky. Materská kašička je kľúčovým komponentom v kozmetických prípravkoch. Je bohatá na esenciálne aminokyseliny, oligo-prvky a vitamíny, ktoré zabezpečujú rovnováhu a revitalizáciu pleti.
Na noc môže byť použitý medový krém, ktorý má eštevyšší výživný efekt.

Miel crème oxygénante
Medový okysličujúci krém

Obsahuje extrakt z propolisu a masla z bambuckého oriešku bohatého na lipidy a vitamíny pre lepšiu výživu pleti. Propolis je tvorený včelami transformáciou rastlinných prvkov, je to látka často využívaná zdravotníckym priemyslom kvôli svojim mnohým pozitívnym pôsobeniam na ľudský organizmus.

Masque oxygénant
Medová okysličujúca maska

Predstavujeme to najlepšie z prírody! Maska kombinuje Materskú kašičku, Propolis, Med, Karitové maslo pre intenzívnu výživu, okysličenie, komfort a ochranu unavenej pleti.

Baume lèvres au miel
Medový balzam na pery

Predstavujeme to najlepšie z prírody! Maska kombinuje Materskú kašičku, Propolis, Med, Karitové maslo pre intenzívnu výživu, okysličenie, komfort a ochranu unavenej pleti.

Crème mains au miel
Medový krém na ruky

Zjemní a chráni vaše ruky pred klimatickými zmenami.