Základná starostlivosť / Čistiaca starostlivosť s bylinkami

Čistiaca starostlivosť s bylinkami
Aromatická záhrada

Čistiaca starostlivosť s bylinkami

V kozmetickom salóne
Expresné bylinkové čistiace ošetrenie

Expresné 30-minútové čistiace ošetrenie pre hladšiu, čistejšiu a sviežejšiu pleť. Toto ošetrenie je rýchle a efektívne vďaka starostlivému dvojitému čisteniu a superabsorpčnej maske. Perfektne zapadne do rutinnej starostlivosti o pleť ako „pravidelná údržba“ alebo ako súčasť cieleného režimu pre pleť so sklonom k nedokonalostiam, nadmernému kožnému mazu alebo rozšíreným pórom. Je to nevyhnutné ošetrenie na zlepšenie vzhľadu pleti a dosiahnutie rovnomernejšej pleti.

 

Čistiaca starostlivosť s bylinkami

 

V kozmetickom salóne

Pri strese, znečistení, hormonálnej nerovnováhe môže byť pokožka náchylná na nedokonalosti, dokonca aj u dospelých, s malými pupienkami, čiernymi bodkami, rozšírenými pórmi alebo nadbytkom kožného mazu. Bernard Cassière sa rozhodol tento problém riešiť priamočiaro, keďže ho mnohí ľudia pociťujú v rôznych fázach života, napríklad pri kolísaní hormónov alebo jednoducho kvôli hektickému každodennému životnému štýlu.

Aby ste získali späť zdravú pokožku, Bernard Cassière navrhol túto novú kozmetickú rutinu:

 

Čistiaca starostlivosť s bylinkami

Nočný čistiaci koncentrát

Aby ste sa prebudili s detskou pokožkou, je to ideálny produkt pre dospelých s náchylnou pleťou k akné.

 

Čistiaca maska v tyčinke

Absorbuje prebytočný maz vďaka super rýchlemu, zábavnému a jednoduchému použitiu!

 

Zmatňujúci hydratačný fluid

Pre dennú starostlivosť o mastnú pleť.

BB stop lesk

Naša obľúbená magická textúra, ktorá potláča lesk na pleti.

 

Čistiaci S.O.S roll-on

Pre nedokonalosti vždy pod kontrolou.
Môj rituál ČISTOTY

Navrhnuté so silnou zmesou aktívnych zložiek prírodného pôvodu a organických aromatických bylín (mäta, šalvia a rozmarín) pre viditeľne
krajšiu pleť.

Hlavné účinné látky
V našej produktovej línii a profesionálnom ošetrení je použitý komplex organickej rastlinnej vody zloženej z mäty piepornej, šalvie a rozmarínu kombinovaný s AHA kyselinami a aktívnou zložkou*, ktorá jemne pomáha obnoviť rovnováhu mikroflóry problematickej pleti. Dokonalé zloženie pre jasnú, čistú a viditeľne krajšiu pleť.
Čo je hydrolát?

Hydrolát je aromatická voda získaná parnou destiláciou rastliny. Ku každému esenciálnemu oleju existuje aj jeho zodpovedajúci hydrolát. Táto voda obsahuje nízku koncentráciu aromatických molekúl, ktoré sú veľmi podobné tým, ktoré sa nachádzajú v esenciálnych olejoch. Je dobre znášaný všetkými typmi pleti a nemá v kozmetike žiadnu kontraindikáciu.

Organický hydrolát mäty piepornej
Hydrolát mäty piepornej je známy pre svoje sťahujúce, tonizujúce a čistiace vlastnosti, vďaka čomu je ideálnym pomocníkom pre problémy na pleti.
Šalviový organický hydrolát
Šalviový hydrolát je perfektne vhodný pre mastnú pleť, pretože pomáha znižovať tvorbu kožného mazu. Je známe, že bojuje proti nedokonalostiam pleti súvisiacim s menštruačným cyklom a menopauzou, vďaka čomu je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí majú takéto problémy s pleťou.
Rozmarínový organický hydrolát

Rozmarín je po stáročia uznávaný pre svoje antioxidačné a čistiace vlastnosti. Ideálny pre kombinovanú, mastnú pleť. Organický hydrolát z rozmarínu je ideálny pre tonizáciu a má sťahujúce účinky.

Čistiaca starostlivosť s bylinkami

*V Čistiacom S.O.S roll-one a Nočnom čistiacom koncentráte.