• Odličovanie s japonskou ružou Camelia! Odličovanie s japonskou ružou Camelia!
  Odličovanie s japonskou ružou Camelia!

  Predstavujeme novú líniu Odličovacej produktovej línie s japonskou ružou Cameliou! Len teraz pri kúpe dvoch produktov podľa vášho výberu od nás získate darček v podobe trendy kozmetickej taštičky. Vybrať si môžete z týchto produktov: Čistiace mlieko (200 ml), Balzam na čistenie pleti (85 ml), Olej na čistenie pleti (200 ml), Čistiaca voda (200 ml), Jemná pleťová voda (200 ml) vhodná aj pre citlivú pleť, Osviežujúca pleťová voda (200 ml) vhodná aj pre zmiešanú a mastnú pleť.

 • Detoxikácia pleti s červeným pomarančom! Detoxikácia pleti s červeným pomarančom!
  Detoxikácia pleti s červeným pomarančom!

  Doprajte svoje pleti detoxikáciu a revitalizáciu vďaka produktom s extraktom z Červeného pomaranča a mandarínkového oleja! Len teraz máte jedinečnú možnosť zakúpiť si EE krém s SPF15 (30 ml) a Detoxikačný nočný koncentrát (30 ml) za skvelú akciovú cenu.

   

 • Bambusový hydra box! Bambusový hydra box!
  Bambusový hydra box!

  Aj v zime naša pleť potrebuje poriadnu dávku hydratácie, preto jej doprajte dennú a nočnú hydratačnú starostlivosť s bambusom. Prinášame teraz v limitovanej edícii bambusový hydra box, ktorý obsahuje Vysoko hydratačný denný krém (50 ml) vhodný pre normálnu až suchú pleť a Vysoko hydratačný nočný krém (50 ml) za skvelú cenu.

   

 • Starostlivosť o mastnú pleť! Starostlivosť o mastnú pleť!
  Starostlivosť o mastnú pleť!

  Starostlivosť o mastnú a problematickú pleť je veľmi špecifická, a práve preto si vyžaduje výnimočné a presne cielené produkty! Prinášame skvelú akciu v krásnom a praktickom Kite na mastnú a problematickú pleť, ktorý obsahuje: Čistiacu penu (150 ml), Zmatňujúci hydratačný fluid (30 ml) a čistiacu hubku.

   

 • Zoštíhľujúca starostlivosť s ananásom! Zoštíhľujúca starostlivosť s ananásom!
  Zoštíhľujúca starostlivosť s ananásom!

  Ananás je často spájaný s anticelulitídnym účinkom a my predstavujeme produktovú líniu, kde sa k ananásu pridal aj zelený čaj a extrakt z kávy pre boj proti ukladaniu tuku a zlepšenie celkového stavu pokožky. Získajte teraz dva produkty z tejto línie: Zoštíhľujúci gel (200 ml), Spevňujúci olej proti striám (100 ml) spolu s dizajnovou fľašou na vodu za skvelú cenu.

 • Výživná a hydratačná starostlivosť o pleť! Výživná a hydratačná starostlivosť o pleť!
  Výživná starostlivosť o pleť!

  Prinášame vzácnu a jedinečnú výživnú a hydratačnú starostlivosť o pleť s Bielou hľuzovkou! V darčekovom balení v limitovanej edícií teraz nájdete Výživný krém s Bielou hľuzovkou (50 ml) a Výživný krém na ruky s Bielou hľuzovkou (20 ml). Ako darček k tomuto setu získate trendy kovový náramok.

 • Zoštíhľujúca starostlivosť s ananásom! Zoštíhľujúca starostlivosť s ananásom!
  Zoštíhľujúca starostlivosť s ananásom!

  Ananás je často spájaný s anticelulitídnym účinkom a my predstavujeme novú produktovú líniu, kde sa k ananásu pridal aj zelený čaj a extrakt z kávy pre boj proti ukladaniu tuku a zlepšenie celkového stavu pokožky. Vyberte si dva produkty z tejto línie: Zoštíhľujúci gel (200 ml), Spevňujúci olej proti striám (100 ml) alebo BB telový krém (125 ml) a dostanete od nás dizajnovú fľašu na vodu.