Letná ponuka
 • Výživná starostlivosť o pleť! Výživná starostlivosť o pleť!
  Výživná starostlivosť o pleť!

  Prinášame vzácnu a jedinečnú výživnú a hydratačnú starostlivosť o pleť s Bielou hľuzovkou! V darčekovom balení v limitovanej edícií teraz nájdete Výživný krém s Bielou hľuzovkou (50 ml) a Výživný krém na ruky s Bielou hľuzovkou (20 ml). Ako darček k tomuto setu získate trendy kovový náramok.

 • Yuzu rozžiarujúca starostlivosť o dokonalú pleť Yuzu rozžiarujúca starostlivosť o dokonalú pleť
  Yuzu rozžiarujúca starostlivosť o dokonalú pleť

  Predstavujeme kolekciu z novej rozžiarujúcej starostlivosti s Yuzu a Bielym čajom: Yuzu korekčné sérum na rozžiarenie pokožky (30 ml) pre cielenú starostlivosť o hyperpigmentáciu, Yuzu Vyhladzujúci krém (50 ml) pre výživu a vyhladenie pleti a Yuzu Ochranný krém s SPF 50 (50 ml) pre ochranu pleti pred škodlivým slnečným žiarením, teraz za uvádzaciu cenu.

 • Protistarnúca starostlivosť o pleť! Protistarnúca starostlivosť o pleť!
  Protistarnúca starostlivosť o pleť!

  Protistarnúca starostlivosť o pleť Time Interceptor<sup>TM</sup> sa teší čoraz väčšej obľube! A preto sme si pre vás pripravili skvelú akciu, ak si zakúpite akékoľvek dva produkty z línie Time Interceptor<sup>TM</sup> (Protistarnúci krém na tvár légere alebo riche, Protistarnúce sérum na tvár, Prostistarnúcu masku na tvár, Protistarnúce sérum na spevnenie krku a dekoltu alebo Protistarnúci gélový krém na oči), ako darček od nás získate Protistarnúci gélový krém na oči (15 ml).

 • Medová okysličujúca starostlivosť na zimné obdobie Medová okysličujúca starostlivosť na zimné obdobie
  Medová okysličujúca starostlivosť na zimné obdobie I.

  V zimnom období naša pleť potrebuje špeciálnu starostlivosť a výživu, medová okysličujúca starostlivosť je pre ňu v tomto období ako stvorená. Pripravili sme pre vás skvelú akciu, ak si zakúpite Medový fluid z materskej kašičky (50 ml) alebo Okysličujúci medový krém (50 ml),ako darček od nás získate Medovú okysličujúcu masku (50 ml) so zľavou 50 %.

 • XXL Odličovacie DUO! XXL Odličovacie DUO!
  Hydratačná starostlivosť o pleť!

  Hydratácia pleti je dôležitá v každom ročnom období a ako stvorená je pre ňu línia Bambus/Aloe vera! Navyše teraz môžete získať Vysoko hydratačný krém na suchú až normálnu pleť (50 ml) alebo Vysoko hydratačný sorbet krém na zmiešanú až mastnú pleť (50 ml) spolu s Vysoko hydratačným nočným krémom (15 ml) a Vysoko hydratačnou maskou (15 ml).

 • Dokonalá krása s Čiernou orchideou! Dokonalá krása s Čiernou orchideou!
  Dokonalá krása s Čiernou orchideou!

  Nový hydratačný krém z limitovanej edície nielen dokonale pleť hydratuje, ale zároveň spomaľuje starnutie pleti, zanecháva na nej komfortný pocit a posilňuje ju. Vaša pleť bude pružná, pevná a rozžiarená. Navyše od nás získate darček v podobe elegantnej večernej taštičky.