Letná ponuka
 • Dokonalá krása s čiernou orchideou! Dokonalá krása s čiernou orchideou!
  Dokonalá krása s čiernou orchideou!

  Nový hydratačný krém z limitovanej edície nielen dokonale pleť hydratuje, ale zároveň spomaľuje starnutie pleti, zanecháva na nej komfortný pocit a posilňuje ju. Vaša pleť bude pružná, pevná a rozžiarená.

 • Ošetrujúci kit očného okolia s nevädzou! Ošetrujúci kit očného okolia s nevädzou!
  Ošetrujúci kit očného okolia s nevädzou!

  Starostlivosť o očné okolie je veľmi dôležitá, nakoľko práve oči upútajú vaše okolie ako prvé a rovnako ako prvé prezradia váš skutočný vek! Prinášame tento kit určený na starostlivosť o očné okolie, ktorý obsahuje obľúbené produkty v podobe Dvojfázového odličovača make-upu (40 ml) a Vyhladzujúceho krému očného okolia (15 ml).

 • Detoxikácia s Červeným pomarančom! Detoxikácia s Červeným pomarančom!
  Detoxikácia s Červeným pomarančom!

  Trápi vás unávená pleť po zime? Máme pre vás riešenie v podobe koktailu citrusových plodov v línii Detoxikačnej starostlivosti s červeným pomarančom. Teraz pri kúpe akýchkoľvek dvoch produktov z Detoxikačnej línie s červeným pomarančom, získate od nás ako darček EE krém s SPF 15 v 15 ml balení.

 • Starostlivosť o zmiešanú a mastnú pleť! Starostlivosť o zmiešanú a mastnú pleť!
  Starostlivosť o zmiešanú a mastnú pleť!

  Produktová línia Mäta - Citrón pre zmiešanú až mastnú pleť rieši 3 hlavné a najčastejšie problémy ako tvorbu mazu, rozšírené póry a nedokonalosti na pleti. Pri kúpe akýchkoľvek dvoch produktov z línie Mäta – Citrón dostanete od nás darček v podobe Zmatňujúceho hydratačného fluidu v praktickom 15 ml balení.

 • Zoštíhľujúca starostlivosť s ananásom Zoštíhľujúca starostlivosť s ananásom
  Zoštíhľujúca starostlivosť s ananásom

  Vedeli ste, že ananás sa často používa v kozmetike pre svojanticelulitídny účinok? Predstavujeme novú produktovú líniu, kdesa k ananásu pridal aj zelený čaj a extrakt z kávy pre boj protiukladaniu tukov a zlepšenie celkového stavu pokožky. Vyberte si dvaprodukty z tejto línie: Zoštíhľujúci gel (200 ml), Spevňujúci olej protistriám (100 ml) alebo BB telový krém (125 ml) a dostanete od násdizajnovú fľašu na vodu.

 • Praktický cestovný tvárový set! Praktický cestovný tvárový set!
  Praktický cestovný tvárový set!

  Pomaličky sa nám opäť začne dovolenkové obdobie a praktické cestovné mini balenia sú ideálnou voľbou pre cestovanie! V tvárovom cestovnom sete nájdete: Denný čistič na tvár (15 ml), EE krém s SPF15 (15 ml), Vysoko hydratačný nočný krém (15 ml) a veľmi obľúbenú Krémovú čučoriedkovú masku (15 ml).

 • Starostlivosť o telo z Bora Bora Starostlivosť o telo z Bora Bora
  Starostlivosť o telo z Bora Bora

  Doprajte si skutočný únik z reality s vôňami raja a hýčkajúcimi ľahkými textúrami pre hlbokú relaxáciu. Využite teraz jedinečnú ponuku v zložení Sprchový krém na telo Vanilla – Monoï (185 ml),Telovým pílingom Vanilla – Monoï (125 ml) a Telovým mliekom Vanilla – Monoï (125 ml) za skvelú cenu.

 • Sila kvetov v limitovanej edícii! Sila kvetov v limitovanej edícii!
  Sila kvetov v limitovanej edícii!

  Novinka tohto leta v limitovanej edícii! Ošetrenie Nevädza - Jazmín - Amarant sa vyznačuje hydratáciou, osviežením, rozžiarením pleti a ochranou proti starnutiu. Na domáce použitie je určená Jazmínová osviežujúca voda (95 ml), ktorá tonizuje a zjemňuje a okamžite rozžiari pleť. Ak si ju teraz zakúpite s Konopným hydratačným fluidom (30 ml), získate od nás ako darček Konopný hydratačný fluid v 15 ml balení ako darček.