Cielená starostlivosť / Royal Beauty

Royal Beauty
Výživno-hydratačná tvárová starostlivosť

Royal Beauty

Predstavujeme novú zimnú limitovanú edíciu od Bernard Cassière, ktorá je inšpirovaná tajomstvami krásy veľkých Egyptských kráľovien ako Kleopatra a Nefertiti. Nechajte sa zlákať týmto nekonečne jemným ošetrením.

 Profesionálne salónne ošetrenie

Royal Beauty

Kráľovská starostlivosť o pleť
Inšpirovaní krásou Egyptských kráľovien sme vytvorili dokonalé profesionálne ošetrenie, ktoré v sebe skrýva skutočné tajomstvá krásy. Toto vzácne, hydratačné, výživné a zjemňujúce ošetrenie je zamerané na hydratáciu pleti, pôsobí ako prevencia pred starnutím pleti, obnovuje žiarivosť pleti a dokonale ju chráni.

 

Trvanie ošetrenia: 70 min


Royal Beauty

 

Dva produkty na domácu starostlivosť teraz v luxusnom darčekovom balení.


Royal Beauty

Hydratačný krém Royal Beauty

Vzácny hydratačný krém v limitovanej edícii obsahuje Mlieko zo sladkých mandlí pre antioxidačné vlastnosti proti voľným radikálom a protizápalové účinky, navyše je v bio kvalite z Korziky. Ružovú vodu, ktorá hydratuje, upokojuje a regeneruje. Bambucké maslo pre výživu, zjemnenie a ochranu. Pomarančový kvet, sladký a horký pomaranč na upokojenie a vyrovnanie zmyslov.

Hydratačný krém na ruky

Vzácny hydratačný krém na ruky v limitovanej edícii obsahuje Mlieko zo sladkých mandlí pre antioxidačné vlastnosti proti voľným radikálom a protizápalové účinky, navyše je v bio kvalite z Korziky. Pomarančový kvet, sladký a horký pomaranč na upokojenie a vyrovnanie zmyslov. Glycerín na hydratáciu, zjemnenie a udržanie vody v pokožke. Bambucké maslo, ale aj Bambucký a Slnečnicový olej.