Cielená starostlivosť / Ošetrenie krehkých vlásočníc

ošetrenie krehkých vlásočníc
Kapilárna pleť je problematická pleť, ktorá môže prameniť z rôznych dôvodov. Zmeny v počasí, externé prostredie, emócie, pikantné jedlá, alkohol, nedostatok kyslíka, genetika... Je to problém ktorý sa musí riešiť zvnútra aj z vonka. Vyhýbanie sa korenistým jedlám, alkoholu, silným čajom, káve je na Vás a vonkajšiu liečbu nechajte na nás.

 

Domáca starostlivosť


Ošetrenie krehkých vlásočníc

Crème jour et nuit
Denný a nočný krém pre ošetrenie krehkých vlásočníc

Jemný a mastný krém, ktorý za sebou zanechá pocit hodvábneho pohladenia. Aktívne ingrediencie, ako sú: soli, extrakt z lieskových orechov a sójové proteíny ochraňujú pleť pred vonkajšími agresormi, a tým efektívne chránia pleť pred tvorbou nových vlásočníc. Výsledkom bude jemná, pružná, komfortná pleť s viditeľnou žiarivosťou. Aplikujte ráno a / alebo večer na dokonale očistenú pleť.

Traitements peaux á rougeurs diffuses
Maska pre ošetrenie krehkých vlásočníc

Jemná a krémová maska. Čistiace vlastnosti kaolinu tvoria veľmi silný extrakt spolu s arnikou, ktorá pôsobí proti vzniknutým kapilárom a dodáva pleti elasticitu a orieškovým extraktom, ktorý zosilňuje a zvyšuje odolnosť žíl. Aplikujte dvakrát do týždňa, nechajte pôsobiť 10 minút a následne odstráňte navlhčenými tampónikmi.