Cielená starostlivosť / Výživná a upokojujúca starostlivosť s Müsli

výživná a upokojujúca starostlivosť s Müsli
citlivá a suchá pleť

Starostlivosť s musli

Profesionálne salónne ošetrenie
Hodinové profesionálne ošetrenie, kúra pre citlivú a jemnú pokožku.
Dve prispôsobiteľné verzie umožňujú špecifické pôsobenie na upokojenie najjemnejšej pokožky resp. intenzívne vyživuje suchú pokožku.

 

+ profesionálneho ošetrenia

Jedinečná a lahodná maska na tvár s cereáliami a medom, s ktorou sa stretnete len pri profesionálnom ošetrení! Naozaj “zdravé raňajky” pre pokožku!Domáca starostlivosť

Na povrchu pokožky sú prirodzene prítomné milióny baktérií, ktoré tvoria tzv. mikrobiotu. Nerovnováha v tejto kožnej mikroflóre môže spôsobiť nepríjemné pocity, ako je citlivosť a suchá pokožka a pôsobiť ako skutočná agresia. Naše riešenie na obnovenie tejto rovnováhy je založené na 4 princípoch: minimalizovať riziká, chrániť, ošetrovať a normalizovať. Produkty boli preto navrhnuté s použitím organických účinných látok a konzultované s toxikológmi. S organickým ovseným extraktom na upokojenie, probiotikami, ktoré pomáhajú obnoviť rovnováhu a medom z našich úľov v Corrèze pre svoju superochrannú silu, ponúka táto produktová línia ideálny „zdravý“ recept na výživu pokožky zvonku. Zamatové textúry, vďaka maslám a rastlinným olejom, ktoré obsahujú, ako je organické bambucké maslo, bavlníkový olej a sladký mandľový olej, prirodzene zahalia krehkú pokožku do hebkosti.

Starostlivosť s musli

SOS sérum proti začervenaniu

Pre okamžité upokojenie pleti

Výživný ochranný krém na ruky

Pre výživu a ochranu každý deň.

Intenzívny výživný krém

Pre výživu a ochranu každý deň.

Výživný ochranný krém na ruky

Jemná textúra pre citlivú a suchú pleť.

Výživný denný krém

Pre každodenné upokojenie pleti.

Balzam na pery

Účinne vyživuje pery.

Upokojujúca skyr maska

Jogurtová textúra pre upokojenie a výživu pleti.