Základná starostlivosť / Citrónová starostlivosť

Citrónová starostlivosťMastná pleť je veľmi špecifická a problematická, preto potrebuje výnimočnú starostlivosť. Kombináciou citrónových a mliečnych proteínov vyvinul Bernard Cassière kompletné a efektívne ošetrenie, ktoré sa dokonale postará o mastnú pleť.
Citrónové ošetrenie na mastnú pleť

Mastnú pleť môžeme charakterizovať ako pleť lesklú, drsnú s rozšírenými pórmi a inými nedokonalosťami. Je to veľmi špecifi cký typ pleti, ktorý potrebuje špecifickú a cielenú starostlivosť. Avšak veľmi agresívne prípravky môžu spôsobiť až dehydratáciu pleti, preto si produkty treba starostlivo vyberať a konzultovať s odborníkom.

Prípravky pre domácu starostlivosť


Citrónová starostlivosť

Sérum matifiant au citron
Zmatňujúce citrónové sérum

Vďaka vysokej koncentrácii mliečnych proteínov a esenciálnych olejov má vynikajúci zmatňujúci efekt a dokonale redukuje tvorbu kožného mazu. Malé mikročastice produktu sú ideálne pre dokonalé zjemnenie a celkový matný vzhľad.
Aplikujte každé ráno a / alebo večer na dokonale očistenú pleť pod krém.

Gel purifiant au citron
Citrónový gél na mastnú pleť

Vodový, ultra ľahký gél zaručí okamžité osvieženie pleti. Citrónové esenciálne oleje majú zjemňujúce účinky, mliečne proteíny regulujú tvorbu kožného mazu a prírodné aminokyseliny zaručujú hydratáciu, ochranu a pôsobia proti voľným radikálom.
Aplikujte každé ráno a / alebo večer na dokonale očistenú pleť.

Fluide purifiant au citron
Citrónový fluid na mastnú pleť

Ľahký fluid s jedinečnou textúrou, ktorá sa po aplikácii premení na vodu. Obsahuje aktívne ingrediencie, ako sú citrónové esenciálne oleje pre zjemnenie pleti a mliečne proteíny proti tvorbe kožného mazu. Fluid so zmatňujúcimi a absorbčnými účinkami bez vysušenia pleti. Prírodné aminokyseliny obsahujú formulu, ktorá zaručí dokonalú hydratáciu, ochranu pletia aktívne bojuje proti voľným radikálom.
Aplikujte každé ráno a / alebo večer na dokonale očistenú pleť.

Masque zones grasses au citron
Citrónová maska na mastnú pleť

Odlupovacia maska s okamžitým zmatňujúcim efektom. Dokonale absorbuje kožný maz a všetky nečistoty. Ideálna pre mastnú pleť: nevysušuje, ale ošetruje. Aplikujte v malom množstve na mastné časti pleti.
Nechajte pôsobiť a odstráňte keď sa maska úplne vysuší.