Základná starostlivosť / Bambus - Aloe Vera starostlivosť

Vysoko hydratačná starostlivosť
Dehydrovaná pleť je nezdravá, unavená, zničená, starne rýchlejšie, je extrémne citlivá na vonkajšie agresory, ako aj na zmenu počasia. Bernard Cassière má riešenie: Nová Bambusová hydratačná starostlivosť...

Bambus Aloe Vera

Dehydrovaná pleť?

Nedostatok vody v tele môže byť spôsobený vplyvom vonkajšieho prostredia, únavy alebo stresu. Taktiež nedostatočný pitný režim sa môže odzrkadliť na dehydratácii pleti. Hydratácia je jedna z hlavných potrieb každého typu pleti, vrátane mastnej!
Ako pôsobiť proti prejavom dehydratácie?

1. Dodanie vody:

Použitie produktov s účinnými látkami, ktoré dostatočne hydratujú rohovú vrstvu, medzi takéto účinné látky patria napríklad glycerín, kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotnosťou, rastlinné proteíny, rastlinné alebo morské polysacharidy. Tieto zložky rýchlo zlepšujú obsah vody v rohovej vrstve, pretože sú schopné zachytiť molekuly vody ako špongia.

2. Spomalenie dehydratácie:

Vytvorením filmu na povrchu pleti, ktorý vytvorí bariéru pre trans - epidermálnu stratu vody. Vďaka tomu zlepšíte súdržnosť medzi bunkami epidermy. Účinok je jednoduchý a okamžitý. Spôsob ako to dosiahnuť je začlenenie mastných zložiek do textúr.

Bambus Aloe Vera

Mám mastnú pleť, preto moja pleť nemôže byť dehydrovaná!

Dehydratácia sa týka všetkých typov pletí, od normálnej pleti až po citlivú, nevynímajúc ani mastnú alebo kombinovanú pleť! Kombinovaná alebo mastná pleť vytvára prebytok kožného mazu. Môže tiež trpieť dehydratáciou tým, že má nedostatok vody. Dobre hydratujte pleť, vráťte jej pohodlie a žiarivosť.

Odpoveď bernard CassiÈre

Bernard Cassière vybral prírodné rastlinné látky pre posilnenie hydratácie pleti a pre zamedzenie odparovania vody z povrchu pleti, aby sa zachovala optimálna epidermálna hydratácia počas dňa aj noci!

Domáca starostlivosť


Bambus Aloe Vera

Creme haute hydratation
Vysoko hydratačný krém

Komfortná a topiaca sa textúra, efekt druhej pleti, dlhotrvajúca hydratácia, posilnenie bariérnej funkcie a obmedzenie transepidermálnej straty vody. Pomáha udržiavať optimálnu hladinu vody v pokožke, chráni a vyživuje.
Bambus Aloe Vera

Creme sorbet haute hydratation
Vysoko hydratačný sorbet krém

Ľahká a vzdušná textúra, dlhodobo hydratuje pleť. Pomáha udržiavať optimálnu hladinu vody v pokožke. Dodáva pocit ľahkej a sviežej pleti, pričom odstraňuje nepríjemný pocit pnutia pleti.
Bambus Aloe Vera

Creme de nuit aquasleeping pack
Aquasleeping vysoko hydratačný nočný krém

Inovatívna textúra, regeneračný nočný zábal pre pleť. Viditeľne ošetruje jemné línie z únavy. Pokožka je ráno vyhladená, svieža a pružná.
Bambus Aloe Vera

Masque haute hydratation
Vysoko hydratačná maska

Má sviežu a jemnú textúru pre uhasenie smädu pleti.Účinne redukuje citlivosť a diskomfortu, pre obnovenie pružnosti a žiarivosti pleti, hydratuje, chráni, vyživuje.