• Čistiaca starostlivosť s bylinkami! Čistiaca starostlivosť s bylinkami!
  Čistiaca starostlivosť s bylinkami!

  Predstavujeme novinku v našej ponuke! Mastná a problematická pleť si vyžaduje špecifickú starostlivosť, a preto prinášame vo vianočnej ponuke skvelú akciu. Ak si teraz zakúpite dva produkty z tejto línie, dostanete Čistiaci S.O.S roll-on za cenu 6 €. Na výber máte z týchto produktov: Čistiaca maska v tyčinke, Nočný čistiaci koncentrát, Čistiaci S.O.S roll-on, BB stop lesk alebo Zmatňujúci hydratačný fluid.

 • Výživná starostlivosť o pleť! Výživná starostlivosť o pleť!
  Čistiaca starostlivosť s bylinkami!

  Výživná medová starostlivosť s müsli je ideálna pre výživu pleti v zime, navyše je vhodná aj pre veľmi citlivú pleť. Prinášame teraz v limitovanej ponuke darčekový box, v ktorom nájdete Intenzívny zimný krém, Výživnú „skyr“ masku a tiež Jemný tvárový čistič.

 • Hydratačná starostlivosť Beauty Royal Hydratačná starostlivosť Beauty Royal
  Hydratačná starostlivosť Beauty Royal

  Tieto Vianoce prinášame novinku v limitovanej edícii, ktorá je inšpirovaná tajomstvami krásy veľkých Egyptských kráľovien. V krásnom vianočnom balení nájdete Hydratačný krém Beauty Royal (50 ml) vhodný pre všetky typy pletí, Hydratačný krém na ruky (15 ml) a ako darček k nemu dostanete krásny náramok na ruku, ktorý sa skladá z dvoch častí.

 • Čistiaca starostlivosť o suchú a citlivú pleť! Čistiaca starostlivosť o suchú a citlivú pleť!
  Čistiaca starostlivosť  o suchú a citlivú pleť!l

  Starostlivosť o suchú a najmä citlivú pleť je veľmi špecifická a potrebuje hypoalergénne produkty, ktoré sú pre ňu vhodné! Pripravili sme akciovú ponuku s produktmi vhodnými najmä pre citlivý typ pleti v zložení: Čistiace mlieko (200 ml), Jemná pleťová voda (200 ml) pre suchú až citlivú pleť a Krémový píling (15 ml).

 • Čistiaca starostlivosť o zmiešanú až mastnú pleť! Čistiaca starostlivosť o zmiešanú až mastnú pleť!
  Čistiaca starostlivosť o normálnu a zmiešanú pleť!

  Čistá pleť je základ pre akúkoľvek ďalšiu starostlivosť o pleť, preto sme pripravili skvelú akciu v zložení: Čistiace mlieko (200 ml) vhodné pre normálnu až suchú pleť, Osviežujúca pleťová voda (200 ml) pre normálnu a zmiešanú pleť a Krémový píling (15 ml). 

   

 • Vianočný Spirulina box Vianočný Spirulina box
  Vianočný Spirulina box

  Omladzujúca starostlivosť o pleť je veľmi obľúbená a pribudli nám v nej nové produkty. Jeden z nich nájdete aj v limitovanom vianočnom boxe, ktorý obsahuje: Omladzujúci komfortný krém so Spirulinou (50 ml), Omladzujúci krém na očné kontúry (15 ml) a novú Omladzujúcu bahennú masku (15 ml). Ako darček od nás k boxu dostanete elegantnú čiernu taštičku.

 • Omladzujúca starostlivosť so Spirulinou! Omladzujúca starostlivosť so Spirulinou!
  Omladzujúca starostlivosť so Spirulinou!

  Odhaľte krásu svojej pleti spolu s Omladzujúcou starostlivosťou so Spirulinou a doprajte jej pevnosť a vyhladenie! Využite skvelú akciu s Omladzujúcim ultra-komfort krémom so Spirulinou (50 ml) alebo Omladzujúcim ultra-komfort krémom so Spirulinou – NÁPLŇ (50 ml) v kombinácii so Spevňujúcim telovým krémom so Spirulinou (200 ml). Ako darček od nás dostanete elegantnú čiernu taštičku.

 • Výživná zimná starostlivosť o pleť I. Výživná zimná starostlivosť o pleť I.
  Výživná zimná starostlivosť o pleť I.

  Výživná medová starostlivosť s müsli je ideálna pre výživu pleti v zime, navyše je vhodná aj pre veľmi citlivú pleť. Tieto Vianoce si môžete vybrať dokonca z dvoch akcií z tejto línie. V prvej nájdete kombináciu: Intenzívny zimný krém (50 ml) alebo Intenzívny zimný krém NÁPLŇ (50 ml) s Nutritive elixírom – výživné sérum (30 ml) pre intenzívnejšiu výživu pleti.

 • Výživná zimná starostlivosť o pleť II. Výživná zimná starostlivosť o pleť II.
  Výživná zimná starostlivosť o pleť II.

  Výživná medová starostlivosť s müsli je ideálna pre výživu pleti v zime, navyše je vhodná aj pre veľmi citlivú pleť. Tieto Vianoce si môžete vybrať dokonca z dvoch akcií z tejto línie. V druhej nájdete kombináciu: Výživný denný krém (50 ml), Výživná „SKYR“ maska (75 ml) a Výživno-ochranný krém na ruky (30 ml).

 • Tvárový box s červeným pomarančom! Tvárový box s červeným pomarančom!
  Tvárový box s červeným pomarančom!

  Doprajte svojej pleti detoxikáciu a revitalizáciu vďaka skvelým produktom s extraktom z Červeného pomaranča a mandarínkového oleja! Len teraz si môžete zakúpiť darčekový box, v ktorom nájdete obľúbený Detoxikačný nočný koncentrát (30 ml), Rose quartz gua sha pomôcka pre milovníkov masáži tváreEE denný krém s SPF15 (15 ml).

  Neprehliadnite QR kód na bočnej strane boxu, ktorý v sebe skrýva video masáže tváre. 

   

 • Telová starostlivosť s Divokým mangom! Telová starostlivosť s Divokým mangom!
  Telová starostlivosť s Divokým mangom!

  Odhaľte tajomstvo indiánskej krásy a objavte jedinečné účinky divokého manga a cupuacu masla! Predstavujeme produkty pre domácu starostlivosť, ktoré si hneď zamilujete. Telový píling Divoké mango & Cupuacu maslo (180 ml), Telový olej Divoké Mango & Cupuacu maslo (100 ml) a Hydratačné telové mlieko Divoké Mango & Cupuacu maslo (125 ml).