• Detoxikovaná pleť s Červeným pomarančom! Detoxikovaná pleť s Červeným pomarančom!
  Detoxikovaná pleť s Červeným pomarančom!

  Doprajte svojej pleti detoxikáciu a revitalizáciu vďaka produktom s extraktom z červeného pomaranča a mandarínkového oleja! Len teraz pri zakúpení EE krému (30 ml) a Detoxikačného nočného koncentrátu (30 ml), získate Detoxikačnú masku s Červeným pomarančom (30 ml) len za 1 €.

   

 • Dokonalá hydratácia pleti! Dokonalá hydratácia pleti!
  Dokonalá hydratácia pleti!

  Pleť potrebuje hydratáciu v každom období a v lete dvojnásobne, preto prinášame skvelú akciu s produktovou líniou Bambus/Aloe vera! Pri zakúpení denného Vysoko hydratačného krému (50 ml) alebo Vysoko hydratačného sorbet krému (50 ml) a Vvysoko hydratačného nočného krému (50 ml), získate Vysoko hydratačnú masku (50 ml) len za 1 €.

   

 • Tvárový cestovný kit! Tvárový cestovný kit!
  Tvárový cestovný kit!

  Letné dovolenky sú už v plnom prúde, preto si nezabudnite so sebou zobrať aj praktický cestovný set najobľúbenejších tvárových produktov Bernard Cassière! Cestovný set v praktickej cestovnej taštičke obsahuje: Denný tvárový čistič (30 ml), EE krém s SPF15 (15 ml), Medovú okysličujúcu masku (15 ml), Medový tvárový krém (15 ml) a Nočný vysoko hydratačný krém (15 ml).

 • XXL Odličovacie duo! XXL Odličovacie duo!
  XXL Odličovacie duo!

  Prinášame obľúbené XXL Odličovacie duo vo výhodnom 400 ml balení. Vybrať si môžete z dvoch textúr podľa typu pleti: normálna alebo suchá a citlivá pleť.

 • Medová okysličujúca starostlivosť o pleť! Medová okysličujúca starostlivosť o pleť!
  Medová okysličujúca starostlivosť o pleť!

  Predstavujeme to najlepšie z prírody! Bolo dokázané,že agátový med urýchľuje regeneráciu pleti, má naňu blahodárny vplyv a zároveň ju vyživuje, hydratujea stimuluje. Preto sme pre vás pripravili skvelú akciu,kde si môžete vybrať Medový okysličujúci krém (50 ml)alebo Medový okysličujúci fluid (50 ml) v kombináciis Medovou okysličujúcou maskou (50 ml).

 • Ošetrujúci kit očného okolia s nevädzou! Ošetrujúci kit očného okolia s nevädzou!
  Ošetrujúci kit očného okolia s nevädzou!

  Starostlivosť o očné okolie je veľmi dôležitá, nakoľkopráve oči upútajú vaše okolie ako prvé a rovnako akoprvé prezradia váš skutočný vek! Prinášame tento kiturčený na starostlivosť o očné okolie, ktorý obsahujeobľúbené produkty v podobe Dvojfázového odličovačamake-upu (40 ml) a Vyhladzujúceho krému očnéhookolia (15 ml).

 • Galactic nočný krém! Galactic nočný krém!
  Galactic nočný krém!

  Vyskúšajte našu novinku v podobe Galactic nočného krému (50 ml) pre pružnú a žiariacu pleť. Zároveň spomalí starnutie pleti, ochráni ju pred foto-starnutím, posilní ju a zanechá na nej komfortný pocit. 

 • Kit pre mastnú pleť Kit pre mastnú pleť
  Kit pre mastnú pleť

  Starostlivosť o mastnú pleť je veľmi špecifická a práve preto si vyžaduje výnimočné produkty! Nepremeškajte skvelú akciu vo forme praktického Kitu na mastnú pleť, ktorý obsahuje: Čistiacu penu (50 ml), Zmatňujúci hydratačný fluid (15 ml), Čistiacu masku (10 ml) a S.O.S antiseptický koncentrát (5 ml).

 • Protistarnúca starostlivosť s Time Interceptor™! Protistarnúca starostlivosť s Time Interceptor™!
  Protistarnúca starostlivosť s Time Interceptor™!

  Dodajte svojej pleti intenzívnu protistarnúcu starostlivosť s Protistarnúcim krémom na suchú pleť alebo na normálnu až zmiešanú pleť (50 ml). Teraz ho navyše získate v kombinácii s Protistarnúcim gélovým krémom na očné kontúry (15 ml) a Protistarnúcou maskou Time Intrerceptor™ (15 ml).

 • Obľúbené masážne sviečky! Obľúbené masážne sviečky!
  Obľúbené masážne sviečky!

  Doprajte si aj vy doma masáž s jedinečnou masážnousviečkou! Jej použitie je veľmi jednoduché a pôžitokneopísateľný. Na výber máte z týchto vôní: Čokoláda,Piña colada, Papraď, Karamel, Vanilla-monoi (150 ml).Ku každej sviečke vám teraz navyše pribalíme darčekv podobe Čučoriedkovej nočnej masky/krému (15 ml).

 • Detoxikácia so Zeleným čajom! Detoxikácia so Zeleným čajom!
  Detoxikácia so Zeleným čajom!

  Netreba zabúdať ani na obnovu, výživu a detoxikáciu pokožky! Dosiahnete ju pomocou Telového pílingu so Zeleným čajom (180 ml), ktorý dokonale zbaví vašu pokožku odumretých kožných buniek a Super-Hydratačná pena na telo (125 ml) jej dodá potrebnú hydratáciu, komfort, zjemnenie, ochranu a posilní ju.

 • Polynézsky sen s Vanilla – Monoï Polynézsky sen s Vanilla – Monoï
  Polynézsky sen s Vanilla – Monoï 

  Doprajte si skutočný únik z každodenných starostí s vôňami raja a hýčkajúcimi textúrami pre hlbokú relaxáciu. Využite teraz jedinečnú akciu so Sprchovým krémom na telo Vanilla – Monoï (185 ml) a Telovým mliekom Vanilla – Monoï (125 ml), ktoré vašu pokožku vyživia a zjemnia.

 • Multi-masking set pre normálnu a zmiešanú pleť Multi-masking set pre normálnu a zmiešanú pleť
  Multi-masking set pre normálnu a zmiešanú pleť!

  A je to tu! Hravý koncept kombinovania a nanášania masiek, čím bude ich účinok ešte efektívnejší. Kit pre normálnu a zmiešanú pleť obsahuje: 15 ml Hĺbkový čistič pórov, 15 ml Time Interceptor™ maska na očné kontúry, 10 ml Citrónová čistiaca maska, 15 ml Bambusová hydratačná maska. Súčasťou setu je aj prakticky štetec určený na rovnomerné nanášanie masiek.

 • Multi-masking set pre suchú a citlivú pleť Multi-masking set pre suchú a citlivú pleť
  Multi-masking set pre suchú a citlivú pleť!

  A je to tu! Hravý koncept kombinovania a nanášania masiek, čím bude ich účinok ešte efektívnejší. Kit pre suchú a citlivú pleť obsahuje: 15 ml Hĺbkový čistič pórov, 15 ml Time Interceptor™ maska na očné kontúry, 15 ml Medová okysličujúca maska, 15 ml Čučoriedkový nočný krém/maska. Súčasťou setu je aj prakticky štetec určený na rovnomerné nanášanie masiek.