• Starostlivosť o zmiešanú a mastnú pleť! Starostlivosť o zmiešanú a mastnú pleť!
  Starostlivosť o zmiešanú a mastnú pleť!

  Produktová línia Mäta - Citrón pre zmiešanú až mastnú pleť rieši 3 hlavné a najčastejšie problémy ako tvorbu mazu, rozšírené póry a nedokonalosti na pleti. Pri kúpe akýchkoľvek dvoch produktov z línie Mäta – Citrón dostanete od nás darček v podobe Zmatňujúceho hydratačného fluidu v praktickom 15 ml balení.

 • Ošetrujúci kit očného okolia s nevädzou! Ošetrujúci kit očného okolia s nevädzou!
  Ošetrujúci kit očného okolia s nevädzou!

  Starostlivosť o očné okolie je veľmi dôležitá, nakoľkopráve oči upútajú vaše okolie ako prvé a rovnako akoprvé prezradia váš skutočný vek! Prinášame tento kiturčený na starostlivosť o očné okolie, ktorý obsahujeobľúbené produkty v podobe Dvojfázového odličovačamake-upu (40 ml) a Vyhladzujúceho krému očnéhookolia (15 ml).

 • Dokonalá krása s Čiernou orchideou! Dokonalá krása s Čiernou orchideou!
  Dokonalá krása s Čiernou orchideou!

  Nový hydratačný krém z limitovanej edície nielen dokonale pleť hydratuje, ale zároveň spomaľuje starnutie pleti, zanecháva na nej komfortný pocit a posilňuje ju. Vaša pleť bude pružná, pevná a rozžiarená. Navyše od nás získate darček v podobe elegantnej večernej taštičky.

   

 • Detoxikácia s Červeným pomarančom! Detoxikácia s Červeným pomarančom!
  Detoxikácia s Červeným pomarančom!

  Trápi vás unávená pleť po zime? Máme pre vás riešenie v podobe koktailu citrusových plodov v línii Detoxikačnej starostlivosti s červeným pomarančom. Teraz pri kúpe akýchkoľvek dvoch produktov z Detoxikačnej línie s červeným pomarančom, získate od nás ako darček EE krém s SPF 15 v 15 ml balení.

 • Jarný detox so Zeleným čajom! Jarný detox so Zeleným čajom!
  Jarný detox so Zeleným čajom!

  Detoxikácia nášho organizmu a pokožky prichádza už tradične s jarným obdobím! Dokonale ju podporíte aj vďaka Telovému pílingu so Zeleným čajom (180 ml), ktorý zbaví vašu pokožku odumretých buniek a Telovým olejom na telo (125 ml), ktorý pokožku vyživuje, chráni a prinavráti jej komfort.

 • Praktický cestovný tvárový set! Praktický cestovný tvárový set!
  Praktický cestovný tvárový set!

  Pomaličky sa nám opäť začne dovolenkové obdobie a praktické cestovné mini balenia sú ideálnou voľbou pre cestovanie! V tvárovom cestovnom sete nájdete: Denný čistič na tvár (15 ml), EE krém s SPF15 (15 ml), Vysoko hydratačný nočný krém (15 ml) a veľmi obľúbenú Krémovú čučoriedkovú masku (15 ml).