• Dokonalá krása s Čiernou orchideou! Dokonalá krása s Čiernou orchideou!
  Dokonalá krása s Čiernou orchideou!

  Nový hydratačný krém z limitovanej edície nielen dokonale pleť hydratuje, ale zároveň spomaľuje starnutie pleti, zanecháva na nej komfortný pocit a posilňuje ju. Vaša pleť bude pružná, pevná a rozžiarená. Navyše od nás získate darček v podobe elegantnej večernej taštičky.

   

 • Ochrana pleti pred zimou! Ochrana pleti pred zimou!
  Ochrana pleti pred zimou!

  Vyskúšajte dokonalú ochranu a výživu pleti pred zimou vo forme Medovej starostlivosti o pleť! Teraz prinášame medovú starostlivosť v darčekovom balení: Medový krém z materskej kašičky na normálnu až suchú pleť (50 ml) a Medovú masku (50 ml) alebo Medový fluid z materskej kašičky na zmiešanú až mastnú pleť (50 ml) a Medovú masku (50 ml).

 • Hydratačná starostlivosť o pleť! Hydratačná starostlivosť o pleť!
  Hydratačná starostlivosť o pleť!

  Hydratácia pleti je dôležitá v každom ročnom období a ako stvorená je pre ňu línia Bambus/Aloe vera! Navyše teraz môžete získať Vysoko hydratačný krém na suchú až normálnu pleť (50 ml) alebo Vysoko hydratačný sorbet krém na zmiešanú až mastnú pleť (50 ml) spolu s Vysoko hydratačným nočným krémom (15 ml) a Vysoko hydratačnou maskou (15 ml).

 • Detoxikácia so zeleným čajom v darčekom balení! Detoxikácia so zeleným čajom v darčekom balení!
  Detoxikácia so zeleným čajom v darčekom balení!

  Detoxikácia nášho organizmu a pokožky nie je dôležitá len na jar, ale aj na jeseň! Dokonale ju podporíte aj vďaka Telovému pílingu so Zeleným čajom (180 ml ), ktorý dokonale zbaví vašu pokožku odumretých buniek a Super-hydratačnú penu na telo (125 ml), ktorá dodá pokožke potrebnú hydratáciu, komfort, zjemnenie, ochranu a posilní ju.

 • Polynézsky sen v darčekovom balení! Polynézsky sen v darčekovom balení!
  Polynézsky sen v darčekovom balení!

  Doprajte si skutočný únik z každodenných starostí s vôňami raja a hýčkajúcimi textúrami pre hlbokú relaxáciu. Využite teraz jedinečnú ponuku v darčekovom balení so Sprchovým krémom na telo Vanilla – Monoï (185 ml) a Telovým mliekom Vanilla – Monoï (125 ml), ktoré vašu pokožku vyživia, zjemnia a zahalia do omamnej vône.

 • XXL Odličovacie duo! XXL Odličovacie duo!
  XXL Odličovacie duo!

  Nenechajte si ujsť obľúbené XXL Odličovacie DUO vo výhodnom 400 ml balení. Vybrať si môžete z dvoch textúr podľa typu pleti: normálna pleť alebo suchá a citlivá pleť. Ako darček od nás získate Denný čistič na tvár (30 ml).

 • Ošetrujúci kit očného okolia s nevädzou! Ošetrujúci kit očného okolia s nevädzou!
  Ošetrujúci kit očného okolia s nevädzou!

  Starostlivosť o očné okolie je veľmi dôležitá, nakoľkopráve oči upútajú vaše okolie ako prvé a rovnako akoprvé prezradia váš skutočný vek! Prinášame tento kiturčený na starostlivosť o očné okolie, ktorý obsahujeobľúbené produkty v podobe Dvojfázového odličovačamake-upu (40 ml) a Vyhladzujúceho krému očnéhookolia (15 ml).

 • Galactic nočný krém! Galactic nočný krém!
  Galactic nočný krém!

  Vyskúšajte našu novinku v podobe Galactic nočného krému (50 ml) pre pružnú a žiariacu pleť. Zároveň spomalí starnutie pleti, ochráni ju pred foto-starnutím, posilní ju a zanechá na nej komfortný pocit. Navyše od nás ako darček získate peknú kozmetickú taštičku.

 • Protistarnúca starostlivosť s Time Interceptor™! Protistarnúca starostlivosť s Time Interceptor™!
  Protistarnúca starostlivosť s Time Interceptor™!

  Dodajte svojej pleti intenzívnu protistarnúcu starostlivosť s Protistarnúcim krémom na normálnu až suchú pleť alebo Protistarnúcim krémom na zmiešanú až mastnú pleť (50 ml). Teraz ho navyše získate v kombinácii s Protistarnúcim gélovým krémom na očné kontúry (15 ml) a Protistarnúcou maskou Time Intrerceptor™ (15 ml).